0 537 517 90 95
0 537 517 90 95
info@manisaservisim.com

Yeniharmandalı Beyaz Eşya Servisi

Yeniharmandalı  Beyaz Eşya servisi
Yeniharmandalı servisi yılların vermiş olduğu teknik bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye dayanarak Manisa'da Beyaz Eşya Servisi olarak faaliyet göstermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen profesyonel teknik servis ekibimiz cihazınızın her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için Manisa'in her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir

Deneyimli Yeniharmandalı Servisi, servis teknik personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Beyaz Eşya servisi, servis bakımı,onarımı ve servisi Beyaz Eşya montajında müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Manisa teknik servis olarak Beyaz Eşya arızalarında güler yüzlü personellerimiz, uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzla 7/24 çalışmaktayız. ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Beyaz Eşyanizi bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Üstelik piyasadaki en hesaplı Beyaz Eşya tamirini biz yapıyoruz.

Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.
Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren servisidir. Sunduğumuz servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir servisi olarak görev yapmaktayız.
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.
Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için 0 537 517 90 95 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.