0 537 517 90 95
0 537 517 90 95
info@manisaservisim.com

Blyss Klima Manisa Servisi

Blyss Klima servisi
Uzman Kadromuz ile haftanın 7 günü Blyss marka Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü ve eğitimli ekip ve son derece profesyonel teknik servis kadromuza telefon numaralarımız ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
Sahip olduğunuz Blyss marka Klima için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Blyss servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü bir cihaz sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Blyss servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Deneyimli Blyss Servisi, Blyss servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Blyss Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Blyss servisidir. Sunduğumuz Blyss servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Blyss servisi olarak görev yapmaktayız.
Firma olarak her gün siz değerli müşterilerimize ulaşmaya çalışıyor ve gece geç saatlere kadar kapılarımızı açık tutuyoruz. 0 537 517 90 95 numaralı telefonlardan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiz. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.

Manisa teknik servis olarak Blyss cihaz arızalarında 7 gün 24 saat Blyss servis hizmeti ile yanınızdayız. Blyss ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Arızanın olduğu yerinde yapılan işlemlerde eğer mümkünse gün içerisinde ve hatta saatler içerisinde Klimaniz teslim ediliyor, servis merkezimize götürülen cihazlar da hafta içinde muhakkak sizlere ulaştırılıyor.

Blyss teknik servis olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman personelimizden kısa sürede destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir.

Blyss servisinde sektöründe öncü sayılabilecek birikime sahip olan Servisimiz, Blyss marka ve her türlü cihazın tamir, bakım, montaj ve kurulum gereksinimlerini giderirken, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça deposu ile taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp, en hızlı teslimat keyfini yaşatıyor. En iyi hizmeti en kısa zamanda ve kaliteden taviz vermeksizin sunmayı misyon edindiğini her fırsatta dile getiren Servisimiz, alanında hizmet veren en donanımlı firma olma iddiasında. Yenilikleri takip eden ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, verdiği hizmette teknolojinin son imkanlarını kullanan firmamız, beklentiniz olan her şeyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.