0 537 517 90 95
0 537 517 90 95
info@manisaservisim.com

Midea Klima Manisa Servisi

Midea Klima servisi
Tüm Manisa bölgelerinde Midea Servis olarak hizmet veren firmamız Midea cihazınız konusunda uzman ustalarımızla servis, bakım, onarım, tamir ve yedek parça desteği sunuyor.
Manisa Servisim gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır. Teknik servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içersinde yürütmektedir

Deneyimli Midea Servisi, Midea servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Midea Klima servisi, Midea servis bakımı,onarımı ve Midea servisi ürün montajında müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Manisa teknik servis olarak Midea cihaz arızalarında 7 gün 24 saat Midea servis hizmeti ile yanınızdayız. Midea ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden hızlı bir servis hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla size ulaştırmak istiyoruz. Sadece 1 kez değil her zaman sizinle çalışmak için maliyetleri belirlerken sizlerin bütçesini de düşünüyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uzman Bölge teknik ekibiyle yanınıza gelerek inceleme yapıyor. Eğer cihazın evde onarımı mümkün olmayan bir arızası mevcut ise cihazınız servis merkezimize alınıp işinin ehli ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde tamir edilip siz değerli müşterilerimize teslimi yapılmaktadır.

Özel Midea servisi olarak firmamız yetkili servisi kalitesinde hizmet vermeyi ilke edinen Manisa'nın en eski Klima servislerinden olup, uzman kadrosu ve deneyimli yönetici kadrosu ile Midea servis hizmetlerini Manisa'nın tüm ilçe ve semtlerinde ilk günkü heyecanını kaybetmeden profesyonel olarak vermektedir. 0 537 517 90 95 numaralarından arayarak, teknik ekibimizin bulunduğunuz alana yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

Midea Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Midea servisidir. Sunduğumuz Midea servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Midea servisi olarak görev yapmaktayız.
Midea Teknik servis çözüm merkezi’ne telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.