0 537 517 90 95
0 537 517 90 95
info@manisaservisim.com

Electrolux Manisa Servisi

Electrolux Beyaz Eşya servisi
Electrolux servisi sayfamıza hoşgeldiniz, Beyaz Eşya bakım, onarım ve servis hizmetlerini uzun yıllardır vermekteyiz, Electrolux servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğunuz Electrolux marka Beyaz Eşya için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Electrolux servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü Beyaz Eşya sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Electrolux servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman Electrolux servis personelimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Electrolux yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Beyaz Eşyanizin bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz konusunda en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Electrolux Servisi konusunda en iyi çözümleri sunan servis danışmanlarıyla; bozuk olan Electrolux Beyaz Eşyanizi ilk gün ki kadar verimli ve düzgün çalışır duruma getiren servis hizmetlerini vermektedir. Electrolux servis ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek Beyaz Eşyanizin sorunlarını yerinde çözerler.Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli

Electrolux Servisi Telefon Numarası : 0 537 517 90 95