0 537 517 90 95
0 537 517 90 95
info@manisaservisim.com

Manisa Servisim

Manisa servisim olarak tüm marka beyaz eşya, klima ve  kombilere eski ya da yeni olduğu fark etmeksizin servis imkanı sağlamaktan büyük mutluluk duymaktayız.  Siz yalnızca problem yaşadığınızı bize belirtin yeter. Manisa'da sürekli aktif mobil araçlarımız sayesinde sıkıntılarınızı en hızlı ve ekonomik yollarla çözmeyi hedeflemekteyiz. Manisa'nın  üm semtlerine yerinde servis imkanlarımızla sizlerin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Tecrübeli ve hızlı şeklinde verdiğimiz servis ağımız sayesinde tüm kombi servislerinde sizlerin yanındayız.

Manisa servisim  olarak vizyonumuz ve temel amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutmak şeklinde belirlenmiştir. Sizde 0 537 517 90 95 numaraları ile  çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Mobil servis ağımızın verdiği hız ve memnuniyete tanık olmak için arayın gelelim!

Uzun yıllar Manisa'nın her bölgesinde beyaz eşya tamiri alanında mükemmel hizmet sunan servisimiz arıza tespiti, tamir, bakım, onarım konularında tüm beyaz eşya markalarında hizmet vermektedir.

Elbette her daim ilk hedefi müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı en çok tercih edilen beyaz eşya servisi firması arasında yer almaktayız.

Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi arayarak istediğiniz bilgiyi alarak arızalarınız konusunda sıkıntılarınızı, taleplerinizi bize iletebilirsiniz.