0 537 517 90 95
0 537 517 90 95
info@manisaservisim.com

Toshiba Tevfikiye Klima Servisi

Tevfikiye Toshiba Klima servisi
Tüm Manisa bölgelerinde Toshiba Servis olarak hizmet veren firmamız Toshiba Klima konusunda uzman ustalarımızla servis, bakım, onarım, tamir ve yedek parça desteği sunuyor.
Manisa servisim gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır. Teknik servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite ile yürütmektedir

Deneyimli Tevfikiye Toshiba Servisi, Toshiba servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Toshiba servisi, Toshiba servis bakımı,onarımı ve Toshiba servisi ürün montajında müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Manisa'da servis olarak Toshiba Klima arızalarında 7 gün 24 saat Toshiba servis hizmeti ile yanınızdayız. Toshiba ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden hızlı bir servis hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla size ulaştırmak istiyoruz. Sadece 1 kez değil her zaman sizinle çalışmak için maliyetleri belirlerken sizlerin bütçesini de düşünüyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uzman bölge teknik ekibiyle yanınıza gelerek inceleme yapıyor. Eğer cihazın evde onarımı mümkün olmayan bir arızası mevcut ise cihazınız servis merkezimize alınıp işinin ehli ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde tamir edilip siz değerli müşterilerimize teslimi yapılıyor.

Özel Toshiba servisi olarak firmamız yetkili servis kalitesinde hizmet vermeyi ilke edinen Manisa'nın en eski Klima servislerinden olup, uzman kadrosu ve deneyimli yönetici kadrosu ile Toshiba servis hizmetlerini Manisa'nın tüm ilçe ve semtlerinde ilk günkü heyecanını kaybetmeden profesyonel olarak vermektedir. 0 537 517 90 95 numaralarından arayarak, teknik ekibimizin bulunduğunuz alana yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

Toshiba Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Toshiba servisidir. Sunduğumuz Toshiba servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Toshiba servisi olarak görev yapmaktayız.
Tevfikiye Toshiba Teknik servis çözüm merkezi’ne telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.